in

Ndahet nga jeta Agron Hysenlliu.Erion Veliaj: Sot ai u nda nga jeta, duke lënë pas trishtimin e ikjes së një njeriu të rrallë e inxhinieri unik

Sot u nda nga jeta Agron Hysenlliu, drejtor i Institutit te Ndertimit.

Erion Veliaj:Agron Hysenlliu ishte një profesionist i shkëlqyer, që nuk u kursye asnjë ditë duke ndihmuar këdo që humbi shtëpinë në tërmetin e 26 nëntorit. Sot ai u nda nga jeta, duke lënë pas trishtimin e ikjes së një njeriu të rrallë e inxhinieri unik?. Tirana e re që po ndërtohet rrënojash, do mbajë përjetë emrin e tij. Ngushëllime familjes e gjithë kolegëve që i deshi aq shumë?!

What do you think?

Written by admin

Miremengjesi dhe e diel e mbare per te gjithe me keto pamje te bukura te lagjes Pazari i Vjeter ku dielli bie me pare se ne cdo lagje tjeter te Gjirokastres.

-Hë moj Sadikëlë, si mu gdhive sot ? -E çka,u lodhç shumë dje sa i shpëtova këto të lierat…