in

Moti i ftohtë sot ne Gjirokaster,pa ere por priten…

7.04′—->7.33′ minus 4 gradë Celsius

Gjirokastër, më 20 janar 2021.

Mirëmëngjesi, këtë mëngjes janari!

Moti është i ftohtë me zhvillime të pakta resh, por nuk ka erë!Një ngricë e lehtë mbulon vendet me bar.
Ditë të mbarë,e këndshme dhe e suksesshme duke soditur edhe kete panje ne këtë mëngjes të ftohtë janari..

What do you think?

Written by admin

Ja kush eshte autori i tekstit te kenges shkodrane “Lulebore’ te kompozitorit Simon Gjoni qe e ka kenduar dhe kengetari i shquar grek Janis Parios

Ata te di: Si the mo, mos te ka ikur pafidhja?