in

Miremengjesi!Kujdesu o Zot per fëmijët, bëjau jetën plot lule e qetësi!! Pace salute serenità per i nostri bimbi!!

Kur urimi per nje dite te bukur e te qete vjen nga zemra e kesaj vogelusheje, te gjithe behemi me krah, fluturojme, marrim pozivitet dhe energji per ta pare diten e re me optimizem,,, me shpresen se si ky mengjes dhe cdo dite tjeter e tille do jete, si gezimi dhe buzeqeshja e femijeve, si endrrat e tyre te pasterta

MIREMENGJESI NE DY GJUHE:

Kujdesu o Zot per fëmijët bëjau jetën plot lule e qetësi!!
Pace salute serenità per i nostri bimbi!! (Qetesi shendetesore per femijet tane!)
Foto nga NINA DHRAMI
Imazhi mund të përmbajë: një ose më shumë njerëz dhe bimë

What do you think?

Written by admin

Vjollca Koko gëzuar Ditelindjen!

Gjirokaster, lagjja me dy emra te vjeter dhe me diell qe sot “lundron” ne mjegull