in

Lajm i hidhur, ndahet nga jeta Mesuesja Veterane Pranvera Karagjozi

Me hidherim njoftojme nderrimin e jetes se nenes sone Pranvera Karagjozi. Lamtumira e saj ndodhi ne kete kohe te keqe pandemie, gje qe na obligon te mos i plotesojme gjithe ritet e tradites, me shpresen se te gjithe te afermit,miqte, shoket dhe te njohurit do te na mirekuptojme, ashtu si dhe vete shpirti i nenes sone. Ju faleminderit!

Suzana, Asllan , Sokol

What do you think?

Written by admin

Rikthehet Dielli, ja temperaturat në vijim…

Lajm i hidhur, ndahet nga jeta deputeti Bashkim Fino