in

Kete lajm te mire duhet ta lexojne te gjithe drejtuesit e mjeteve…

Kryeministri Edi Rama:

“LAJM I MIRË 30 vjet ecejake, zvarritje burokratike, pritje per të dalë në komision për lejen e drejtimit të makinës, rryshfete e tarafe, marrin fund SOT!

Një tjetër hap që sjell shtetin tek qytetari dhe lehtëson më tej barrën e administratës shtetërore mbi supet e qytetarit???? #RevolucioniDigjital2020???????? #ShqipëriaQëDuam????????”, shkruan Rama në postimin e tij.

What do you think?

Written by admin

Ilir Gjoka,efektiv i Policisë humb betejën me koronavirusin/Motra: “Qe shtylla e shpise, krenaria jone…”

Ne Boston, familja Berberi nga Gjirokastra e integruar me jeten amerikane