in

Këngëtarja me Origjinë Shqiptare Sundon Internetin – Mbi 10 Milion Klikime brenda 24 Orëve të Lancimit të Këngës së Re!

“IDGAF”, që u lançua para dy ditësh, ka arritur 10 milionë klikime gjë që ka emocionuar mjaft shumë këngëtaren me origjinë shqiptare.

Dua Lipa ka “shpërthyer” me videoklipin e saj të fundit “IDGAF”, por përkundër kësaj ajo ka frymëzuar edhe artistët e tjerë.

What do you think?

Written by admin

Në kujtim dhe nderim të jetës dhe veprës së Lefter Dilos, me rastin e 28 vjetorit të ndarjes nga jeta!

Ngrin Lumi i New York-ut – Pamjet të Lënë me Gojëhapur!