in

Kardiologu i Njohur Altin Veshti Përcjellë Lajmin e Mirë për Familjarët e 5 Foshnjave

Mjeket e Kardiokirurgjise ne QSUT keto dite jane ndjere me te gezuar se kurre per realizimin me plot sukses te operacioneve per 5 foshnja qe linden me probleme ne zemer, me i vogli 5 ditesh deri ne 30 ditesh.

Ka qene mjeku i njohur kardiolog Altin Veshti qe kete gezim dhe sukses e ka ndare per familjaret e foshnjave dhe  miqte e tij ne fb.

Vec te tjerave Ai ka shkruar se foshnjat tani  gezojne shendet te plote fale nderhyrjes ne kohe dhe vlereson bashkëpunimin shumë te  mire mes ekipit të Kardiokirugjisë, Pediatrisë dhe 2 materniteteve Koço Gliozheni dhe Mbretëresha Geraldinë.

” Operacione të një kompleksiteti shumë të lartë që kryhen me gjithë vështirësitë e mëdha. Urime të gjithëve”, shkruan mjeku Altin Veshti.

What do you think?

Written by Admini

Kur Dalim Nga Shtëpia- Mit`hat Tola: “Shqiptarët Nuk Duhet të Mendojnë që Janë Gjergj Elez Alia dhe nuk Vdesin…”

A keni degjuar per petullat (llokuma)e famshme kosovare?