in

Ja ku do ta ndiqni filmin dokumentar te Eli Bicit per artistin e kinematografise shqiptare Nikolla Llambro!

“Nje jete ne dy kohe”- film dokumentar kushtuar artsitit te kinematografise shqiptare Nikolla Llambro.

Regjizorja e njohur Eli Bici ka bere kete thirrje per artdashesit dhe dashamiresit e artistit Nikolla Llambro:

What do you think?

Written by admin

Kujtese/ Dikur, piktoret e rinj te Gjirokastres midis tyre dhe te paharruarit Azis Angoni dhe Thimjo Fili

Ditelindja e kengetarit te shquar te polifonise Gjirokastrite