in

Imami Elvis Naci: ” 6 Milione e 500 mije euro per te Prekurit nga Termeti”

Ne emisionin Opinion Imami Elvis Naci ka thene se deri tani jane mbledhur 6 miljon e 500 mije euro ne ndihme per te prekurit nga termeti i 26 nentorit dhe eshte shprehur optimist se kjo shifer mund te arrije deri ne 10 milione euro duke vene ne dukje ne menyre te vecante kontributin e dhene nga shqiptaret e Kosoves nga Zvicra.

“ Diten e premte kane qene 1 miljone franga vetem ne llogarine zviceriane. Sot jane 4 milione  franga ne Zvicer dhe 1 milione euro ne banken Crendins. Vendi që mban rekord është Zvicra, 80 përqind janë shqiptarë të Kosovës. Ne kemi bërë maratonë edhe në Kosovë, edhe tv shqiptare” tha nder te tjera Imami  Elvis Naçi  ne emisionin opinion.

 

 

 

 

 

 

What do you think?

Written by Admini

Misra te ziera ne Bragaç – Ju ka Marre Malli?!

Ja si Duket Shtepia e Zekateve e rrethuar nga Lofatat ne Lulezim