in

Gjirokastër, 4 raste të reja me koronavirus, 3 raste punonjes te Policise bashkiake…

Në 24 orët e fundit në qytetin e Gjirokastrës janë konfirmuar 4 raste të reja me koronavirus.Sipas burimeve, 3 raste janë punonjës të Policisë Bashkiake, ndërsa rasti i katërt është një ish-zyrtar në nivele drejtuese në institucionet lokale.

Ditën e djeshme numri i të infektuarve ka qenë 67, ndërsa numri i viktimave që nga fillimi i pandemisë ka shkuar në 47.

What do you think?

Written by Admini

E çë që filloi transporti publik, gjirokastritët vazhdojnë të udhëtojnë me “këmbët e babait”!

Për pastërtinë, shembull i mirë, jashtë portës dhe territorit te lagjes…