in

Gëzohuni! E Hëna nis me Mot të Qëndrueshëm

Nga nesër do te kemi mot te qëndrueshëm, edhe ne Gjirokastër e krahinat rrotull saj…

Mot i kthjellët dhe era do te jete në drejtim Veriperëndimor.

Ndërkohë nuk priten reshje, shenjë e mire për te shfrytezuar kohen edhe për shëtitje.

Nga nesër Tempëraturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 5 °C / 12 °C;
në vendet e ulëta 4 °C / 12 °C
dhe më vendet malore 1 °C / 9 °C.

What do you think?

Written by admin

Kompjuterët e Rinj s’kanë më Siguri – Nuk i Mbrojnë më të Dhënat Tuaja!

Edhe Këngëtarët e Muzikantët nga 1 Maji Do Paguajnë Taksa – Sa Herë Që Do Këndojnë…