in

Florend Kalivopulli me mandat te dyte ne krye te Federates Shqiptare te Boksit

Sot Asambleja Zgjedhore e Federates Shqiptare te Boksit i dha nje mandat te dyte Florend Klivopullit,

Me kete rast Presidenti Florend Kalivopulli eshte shprehur:”…Nje Asamble shembullore ku merita me e madhe i takon “kundershtarit” tim Jani Nano.Boksi eshte ne rruge te mbare!”

Nderkohe ai ka marre vleresime per punen e kryer me perkushtim dhe njekohesisht qindra urime per arritje te reja te ne te ardhmen te sportit te bukur te boksit shqiptar nen drejtimin e tij.

What do you think?

Written by Admini

Gliko me luleshtrydhe, mësoni cila nikoqire gjirokastrite e ka përgatitur!

Kujtese/ Ne foto ekipi i te rinjve te Luftetarit ne vitin…