in

Flamur Golemi merr mandatin e dyte ne krye te Bashkise te qytetit te Gjirokastres

 

Ne Gjirokaster, kandidati socialist Flamur Golemi, është rikonfirmuar në krye të bashkisë duke siguruar fitoren kundrejt rivalit të tij nga koalicioni “Bashkë Fitojmë”. Dorjan Lani.

Entuziast per fitoren e arritur, ne nje interviste pas perfundimit te numerimit te votave, Flamur Golemi, kryebashkiaku i ardhshem i Gjirokastres eshte shprehur:

“Do punoj edhe më shumë se katër vitet që kaluam për ta kthyer këtë mbështetje me punë, përkushtim. Për ta bërë Gjirokastrën alternativë të parë për gjithë të rinjtë dhe të rejat e këtij qyteti.do punoj si për ata mbështetës që më votuan, absolutisht edhe më shumë për ata që zgjodhën të votonin kandidatin kundërshtar që për hir të së vërtetës kemi qenë në një fushatë “fair play” të dy palët dhe sikundër në fund të dy i uruam suksese njëri-tjetrit”.

What do you think?

Written by admin

Kampionati kombetar Body Building ne Gjirokaster

Intermedica / Dr. Vasil Llajo, mjeku që çeli një dritë në mjekësinë diagnostikuese moderne në Shqipëri.