in

Fati Juaj është te Buzëkuqi! Harrojini Filxhanët e Kafesë – Kjo Grua ju Parashikon të Ardhmen prej Buzëve…

Të gjithe kemi degjuar per njerez qe shikojne filxhanin dhe arrijne edhe te parashikojne sakte te aerdhmen e dikujt, por a e dinit se perveç filxhanit ka edhe menyra te tjera?

 

Nje grua ne Amerike me emrin Beth Bongar eshte specializuar në leximet e buzëkuqëve!!!

 

 

Mjafton te lyeni buzet dhe te lini shenjen ne nje cope leter, dhe kjo mund të jetë çelësi për zhbllokimin e thellësive të fshehura të personalitetit tuaj.

 

Procesi është i thjeshtë:

 

 

Pasi lyeni buzet jepni një puthje të madhe në një copë letër, dhe prisni pergjigjien. Ajo hedh një vështrim në kartë dhe ju tregon se cilat tipare janë më të shquar në personalitetin tuaj.

 

Kush e di ç’surpriza mund te zbulojë tjetër kjo lexuese buzësh të kuqa!

What do you think?

Written by admin

Në Odanë e Grave – Aty ku Gratë Gjirokastrite Mblidhen për Festa e Gëzime, Gatime e Qëndisma, po dhe më the e të thashë…

Bletërritësit Gjirokastritë, me Koshere në Kodrat e Këcullës, Leknjas dhe Liqenin e Viroit!