in

Edi Rama uron fëmijët për 1 qershorin, festën e tyre

Sot, 1 Qershor, vogelushet ne diten e festes se tyre u rikthyen ne çerdhe dhe kopshte.

Nje urim ka percjelle sot per femijet kryeministri i vendit Edi Rama:

“Mirëmëngjes! Sot festa e 1 qershorit është vetë rikthimi në kopsht dhe çerdhe. Gëzuar fëmijëve, prindërve, gjysheve e gjyshërve”, shprehet Rama ndërsa ka publikuar edhe një foto të disa fëmijëve teksa pikturojnë.

What do you think?

Written by Admini

I vetmi qytet në Shqipëri që 1 Qershorin vogëlushët e festojnë në shtëpi

A do të ketë së shpejti zbarkim turistësh në Gjirokaster?