in

Doktori i njohur gjirokastrit Kostandin Balloma uron per Vitin e Ri:”Gezuar dhe gjithe te mirat.Shendet dhe mbaresi!”

Pas nje viti pune ne sherbim te pacienteve, Doktori i njohur gjirokastrit Kostandin Balloma, ne pritje te Vitit te Ri, ne faqen e tij ne fb ka percjelle nje mesazh urimi per pacientet dhe miqte e tij te shumte ne Gjirokaster e ne mbare Shqiperine.

Me fjale zemre ai shprehet:

 

“Duke pritur te shtrohet tavolina e Vitit te Ri 2022. Gezuar dhe gjithe te mirat.Shendet dhe mbaresi!

What do you think?

Written by admin

Lamtumire Vladimir Grillo!

Ku eshte fshehur leku? Bashke me urimin Gezuar Vitin e Ri keni nje pergjigje?!