in

Deri ne trokitjen e festave…

Nga Dita e Madhe e Krishtlindjeve na ndajne vetem 4 dite dhe me 25 Dhjetor do urojme per shendete dhe jete me te mire, me shpresen se keshtu do te ndodhe.

Nderkohe pa hequr vemendjen dhe kujdesin per diten tjeter te ndarjes nga VITI I VJETER PER TE URUAR MBARESI PER VITIN NE VAZHDIM 2021.

Deri ne trokitjen e dy festave ju kujtojme te beni pergatitje po te kujdeseni dhe per shendetin, sidomos grate punet e te cilave shtohen dhe, sic e kane zakon, nuk i ndajne me te tjeret se kane merak per cdo gje, bakllavane sidomos.

JAVE TE MBARE !

 

What do you think?

Written by admin

Pashai i Pare ortodoks ne Gjirokaster me vitet e pleqerise ne Koshovice

Gjejeni, embelsira ne kete foto eshte bakllava apo dhiple?