Category: Kuzhina Gjirokastrite

  1. Home
  2. Kuzhina Gjirokastrite
Filter

Veze me spinaq qe nuk e keni gatuar asnjehere keshtu

Nese keni Spinaq te mbetur nga byreku qe keni bere me perpara, mos

Read More

Ja se si te pergatisim ne tave me qumesht mishin e qengjit

Kesaj kohes se vrenjtur me pak diell si keto dite i shkon nje recete e

Read More

Merreni te gjithe vitaminen A ne nje luge me kete gatim

Nje nga tavat tradicionale me te shijshme eshte tava me melci.

Read More

Ja disa nga sekretet per pergatitjen e byrekut me pete te gatshme

Byreku mbetet nje gatim shume i shijshem dhe mjaft i perdorur ne

Read More

Kjo supe nuk duhet lene pa pergatitur sepse vertet ja vlen!

Pavarsisht se sot jemi ne dite feste dhe dreken e kemi ngrene

Read More

Ju ka mare malli per comlek me mish? Ja se si ta pergatisni

Comleku me mish eshte padyshim nje nga recetat me te shijshme te

Read More