in

“Bomba Atomike” ne Pazarin e Gjirokastres – Ja Fotot ekskluzive nga Fatjon Mosho…

Keto jane pamjet live nga Gjirokastra pas situates se krijuar nga Koronavirusi!!!

I gjithe qyteti ne karantine dhe asnje ne rruge…

Boshatisen kalldremet e Gjirokastres!!

Falenderojme Fatjon Moshon per fotot ekskluzive!

 

 

 

 

 

 

 

What do you think?

Written by admin

Vendim i Rendesishem i Ministrise se Shendetesise

Di Gjirokastritët/ “Malulin e Ke mbi Kokë, Vjen e Ikën si Xhindet në Përroin e Cfakës!”