in

Bjondja – Ankohet se e vrasin Këpucët, Zbulon se i ka në Këmbët e Gabuara!

Ndersa ndodhet ne party me shoqerine e saj, nje vajze skoceze u ankua vazhdimisht se e vrisnin kepucet…

Ne fund del se i ka veshur ne kembet e gabuara, e majta ne te djathte dhe anasjelltas.

Bjondja Ayleigh McGhee nga Glasgow e kuptoi kete gje vetem pasi ishte futur ne klub ne shoqerine e mikeshave te saj ku nje nga shoqet e saj nxitoi ta postonte ne internet foton e cila me pas mori dhene.

/unilad.co.uk/

What do you think?

Written by admin

Supë me Kërpudha – Një Recetë e Thjeshtë e një Darke Moderne me Veti Shëndetësore!

Festë dhe Mirënjohje Partizanëve në 75-vjetorin e çlirimit të qytetit të Gjirokastrës