in

Albano Carrisi per nenen” Zonja me e Mire ne Bote”

Kengetari i famshem Italian Albano Carrisi humb nenen, ne moshen 96 vjecare, ate qe ai e quante “Zonja më e mirë në botë”.

“Ajo është një luaneshë, kushdo që lëndon fëmijën e saj nuk ka rrugëdalje”, eshte shprehur ai .

Sipas mediave italiane, lidhja e Albanos me Jolanden, nenen e tij, ka qene shume e forte dhe ai e permendete gati ne cdo interviste publike.

Nderkohe mesohet se Albano Carrisi ka anulluar pjesemarrjen ne festivalin e XI ne Bunk’Art I.

What do you think?

Written by Admini

Ja si Duket Shtepia e Zekateve e rrethuar nga Lofatat ne Lulezim

Tërmetet po zhvendosen! Ja ku ka pasur lëkundje të konsiderueshme…