“Stop Ndërhyrjeve” - Modelja e Njohur ua Mbyll Gojën të Gjithëve dhe Sensibilizon Femrat Kudo në Botë!

Është përfolur në media se ka kryer operacione plastike për të arritur këtë bukuri dhe linja perfekte trupore që ka sot, por Belen Rodriguez ua mbyll gojën të gjithve.

Bukuroshja ka postuar foto nga adoleshenca e saj, në kohë ku ka qënë vetëm 15 vjece, nga ku duket qartë fundshpina e saj ashtu siç është edhe sot.

Diciamo che la fortuna a me non é mai mancata! #ironia #viamo ??? #15anni #babybely

A post shared by BELEN (@belenrodriguezreal) on

Bukuroshja me nocione ironie ndaj shkrimeve të publikuara në media për të krah fotos së publikuar ka shkruar: “#15-vjeç #babybely”.

Pas kësaj deklarate të Belen Rodriguez në rrjetet sociale ka nisur edhe fushata “stop ndërhyrjeve”.