Në Greqi plas Skandali - Presidenti i PAOK hyn në Fushë i Armatosur dhe Kërcënon Arbitrin (Video)

Nje ngjarje e rende ka ndodhur gjatë ndeshjes mes AEK-ut të Athinës me PAOK-un e Selanikut.

 

 

Presidenti i PAOK ka hyrë në fushë me armë në brez dhe ka kërcënuar arbitrin pas anulimit të një goli të shënuar nga lojtari i klubit te tij.

 

 

Duke marre shkas se lojtari i ish-ekipit të Kaçes ka penguar portierin, gjithashtu tifozët e PAOK kanë shpërthyer në protesta, dhe ne ate moment iu bashkua edhe presidenti Ivan Savidis, bashkë me drejtorin teknik, Ljubos Mishel.

 

 

Në pamjet e publikuar nga mediat greke shihet presidenti Ivan Savidis me pistoletën në brez.