in

Aksident ne Gjirokaster,mjeti bie ne Perroin e Nanxes

Behet ne dije se gjate mbremjes se sotme, nje automjet ka pesuar aksident dhe per fat te mire shoferi nuk eshte demtuar.

AUTOMJETI ESHTE RREZUAR NE PEROIN E NANCES  NE LAGJEN PUNETORE.

What do you think?

Written by admin

Rruga e Salarise, ja sa e bukur duket!(Foto)

Gabriel Dudumi stilisti i njohur i flokeve ne Gjirokaster