in

Ajo Dërgoi Foton me Fustan gabimisht te një Baba me 5 Fëmijë, dhe veç Përgjigjes së Këndshme një Mrekulli Ndodhi!

Një grua e re me emrin Syd shkrepi një foto të vetes duke u pare ne pasqyre me një fustan mbrëmje, ajo supozoi se fotografia do të arrinte tek mikja e saj gati me këshilla të modës.

 

Në vend të saj, fotografia e dekontestuar arriti gabimisht te një baba dhe 5 fëmijët e tij.

 

Për fat të mirë, ai ia ktheu mendimet e tij për veshjen.

 

Ai u përgjigj keshtu:

Unë besoj se ky mesazh ishte për dikë tjetër. Gruaja ime nuk është në shtëpi, prandaj nuk munda të marr opinionin e saj, por fëmijët dhe unë mendojmë se dukesh e mahnitshme me atë veshje! Duhet përfundimisht të zgjedhësh atë!

 

 

Gjithashtu nje mrekulli ndodhi.

 

Pas postimit te pare lajmi u perhap edhe nga dikush qe kerkonte ndihme per femijen e semure.

 

Fëmija i ëmbël që figuron në foton poshte është aktualisht duke u trajtuar për leuçeminë, kështu që popullariteti i lajmit në rrjetin social Twitter ka ndihmuar në përhapjen e fjalës për mbledhjen e fondeve.

 

 

Dhe shume njerez filluan te kontribuojne me shperndarjen e lajmit ne ndihme te femijes te semure me gishtat lart.

 

 

Eh, pra edhe Interneti është një vend i bukur!

 

 

What do you think?

Written by admin

Sergio Ramos i Shpëton Keq! 10 Minuta Reali e Pret të Dalë nga Tualeti e të Mbarojë Ndeshjen!

“Kafe Gjirokastra” në Tiranë – Pse e Mori këtë Emër Bordura dhe Sheshi përballë me Bashkinë e Kryeqytetit dhe Autori mbeti Anonim?!