in

Sergio Ramos i Shpëton Keq! 10 Minuta Reali e Pret të Dalë nga Tualeti e të Mbarojë Ndeshjen!

Kur të shpëton, të shpëton!

 

Sergio Ramos u zhduk për rreth 10 minuta në fazat e fundit të ndeshjes se Realit ne La Liga kundër Eibar.

 

 

Ku ka shkuar kapiteni?

E pra, thjeshtë, ai kishte nevojë për të shkuar ne tualet!

 

 

Cristiano Ronaldo hapi rezultatin kundër Eibar, por lojtarët u renditën pas Ivan Rumis.

Dhe në minutën e 76-të, me një pjesë të lojës, Ramos u largua nga fusha e lojës dhe u kthye 10 minuta më vonë.

 

Ramos në të vërtetë e zuri keq gjatë ndeshjes dhe u detyrua të vizitonte banjën për të marrë një hale. Në atë kohë, Ronaldo rivendosi kryesimin e Realit, duke siguruar gjithnjë tre pikë.

 

 

Zinedine Zidane konfirmoi vendndodhjen e tij duke thene se kishte nevojë për Nr.2. Ai tha:

“Unë mendoj se Sergio [Ramos] kishte nevoje për të shkuar ne tualet, ai shkoi në tualet dhe u kthye në një minutë,” tha bosi i Real Madridit për zhdukjen e Ramos.

 

Dhe ja se si Ramos u përgjigj:

“Nevoja natyrale… Jashte dhe prapë në fushë… Reload…”

 

 

What do you think?

Written by admin

S’keni Para për të Paguar Drekën në Restorant? …Lani Enët!

Ajo Dërgoi Foton me Fustan gabimisht te një Baba me 5 Fëmijë, dhe veç Përgjigjes së Këndshme një Mrekulli Ndodhi!