in

Vasil Muka, gezuar e me shendet Ditelindjen!

Vasil Muka qe me perkedheli ne lagjen PAZAR I VJETER i kane folur me emrin e dyte Baçi te  pranuar me modesti edhe ne moshe qe eshte sot, eshte mesuesi i letersise ne shkollat e mesme , pedagog ne universitetin Eqrem Cabej dhe disa vite drejtues i arsimit ne rreth.

Vasili nuk eshte shkeputur nga arsimi, nga mesimdhenia qe e vazhdon dhe tani ne nje nga shkollat e larta te Tiranes,

Energjik vec mesimit hobi i tij eshte puna ne “bujqesi”, bletaria dhe shetitjet.

I urojme gezuar Ditelindjen te kete shendet,gezime e jete te lumtur ne familje!

Tirane.

What do you think?

Written by admin

Mesuese Aferdita Shehu pret urimet tuaja per Ditelindjen e saj!

Aferdita Mezini( Mami Dita) e lumtur qe sot feston 81 vjetorin e lindjes