in

Arjan Shehu dhe Juli Çenko me një kënge të re…

Kengetarja gjirokastrite Juli Çenko:

“Miq të nderuar ditën e shtunë ju ftojmë të na ndiqni ne ekranin e tv Folk + si edhe ne kanalin youtube me këngën tonë të re….

Këndojmë gjithmonë për ju dhe për të gjithë artëdashësit anembanë….

 

What do you think?

Written by admin

“Mos qofshin…”, proze e shkelqyer nga krijimtaria e shkrimtares disidente Musine Kokalari

Ja kush e ka Ditelindjen sot!