in

Zjarr në një Banesë në Rrugën e Dibrës në Tiranë

Kete mengjes ne nje banese ku ndodhej vetem nje 60 vjecar ka rene nje zjarr qe dyshohet se shkak eshte bere bombola e gazit.

Banesa ndodhet ne rrugen e Dibrës, Tirane.

Zjarrfikeset po punojne per shuarrjen e flakeve.

What do you think?

Written by Admini

Ja Ambientet që Mbyllen dhe Veprimtaritë që Ndalohen…

Koronavirusi/ Fëmijët po Hyjnë në Mekanizmat e Ankthit, Ja c`duhet të Bëjnë Prindërit që Ata të Marrin Veten