Ngjarje Shumë e Rendë në Elbasan. Ja Emrat e 5 te Plagosurve

Mengjesin e sotem ne Elbasan ka ndodhur nje ngjarje shume e rende.
Sipas te dhenave te para nje mjet me targa te huaja ka goditur nje mjet policie e me pas dhe 3 mjete te tjera.

Per pasoje jane plagosur 5 persona qe jane derguar me urgjence ne spital. I plagosur ka mbetur dhe nje polic.

Gjatë ndjekjes janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri nga policia.

Policia eshte ne vendngjarje.

Ja emrat e te plagosurve:

Eugen Abdurrazaku, efektivi i policise
Diana Plaka
Durim Plaka (burrë e grua)
Albert Cani, instruktor autoshkolle
Adriana Mukja