in

Trashesia e bores ne fshatin Mashkullore ka arritur ne 1,5 metra

Trashesia e bores ne fshatin Mashkullore ka arritur keto dy tre dite ne 1,5 metra,si pasoje e temperaturave te uleta, disa minuse nen zero.

Kete lajm e dha ne rubriken e lajmeve Radio Televizioni Korça shoqeruar me pamje nga situata ne kete fshat dhe fshatra te tjere te ketij qarku.

What do you think?

Written by admin

Lajm i hidhur nga Gjirokastra: Ndahet nga jeta Maksim Çarçani

Ne kete 7 Mars, te paharruar ne kujtimet tona: Shefqet Shehaj, Kristian Bukuroshi, Leonidha Xuhano!