in

Thërret Ambulancën në Studio – Përballimi i Situatës në Masa Drastike!

Ne emisionin e sotem Opinion te Blendi Fevziut ka ndodhur nje ngjarje e pazakonte.

Ndersa te ftuarit debatonin per mungesen e kushteve te ambulancave, drejtori i emergjencave thote se per te vertetuar te kunderten ai propozon te sjelle nje ambulance te Klan TV.

Nderkohe qe situata eshte shume serioze duket se perballimi i kesaj situate eshte nje sfide ne vetvete.

Ne keto raste te gjithe duhet te ruajne qetesine dhe te qendrojne sa me shume te izoluar.

What do you think?

Written by admin

Shijoni Gliko me Ftua dhe Gliko me Qershi nga Amvisa Gjirokastrite Drita Maliko

Ja Ambientet që Mbyllen dhe Veprimtaritë që Ndalohen…