Parashikime të mira për Luftëtarin! Ndeshja e nesërme - pritet fitorja!

Luftëtari tashmë e ka rimarrë veten, sidomos pas fitores mbresëlënëse ndaj Partizanit 5 me 0!

E gjithë skuadra është elektrizuar në maksimum për t’i dhënë një ndeshje spektakli edhe Kukësit të Milinkoviç. Skuadra tashmë ndodhet në ditët më të mira nisur edhe nga fakti se formacioni i skuadrës është plotësuar me shlyerjen e dënimit ndaj kartonave të mesfushorit Albano Aleksi, dhe shërimin e uruguajanit Toledo.

Trajneri Hasan Lika ka bërë një punë të lavdërueshme me ekipin dhe duke shfrytëzuar entuziazmin e fitores ndaj Partizanit të gjitha parashikimet flasin për një rezultat në favor të Luftëtarit.