in

Foto e larget ne kohe/ Kur,ku dhe me ke ka lojtur kombetarja tone e futbolllit dhe roli i Sefedin Brahos ne kete ndeshje?!

Foto e larget ne kohe po e afert ne kujtese per sportdashesit e vjeter .

Nje ndeshje nderkombetare ne fushen tone apo te huaj nuk na kujtohet po dime mire qe pjese e skuadres shqiptare ishte dhe lojtari i famshem gjirokastrit Sefedin Braho.

Pyetja tone:

Kur, ku dhe me ke ka lojtur kombetarja tone e futbolllit, ka humbur, barazuar apo ka fituar dhe perse kujtohet SEFEDIN BRAHO ?

What do you think?

Written by admin

INSTRUMENTISTËT E ZHULATIT

Evangjelia Llongo nga Gjirokastra/ Ja se e përshkruan përvojën e saj në Shtetet e Bashkuara te Amerikes