in

Shokuese – Teksa Vajza po bënte Video Selfie në Party i Hedhin “diçka” në Gotë!

Një video selfie ne një festival duket se tregon një djale qe i hedh një pilulë misterioze vajzes në pijen e saj ndërsa ajo kercente me një mikeshe.

 

Bjondja po xhironte skenën ne party, ndërsa kërcente me një mikeshe, duke mbajtur telefonin e saj në një dorë dhe duke lëkundur pijen e saj me doren tjeter.

 

Në një moment dikush gjendet prapa saj dhe duket se i hedh diçka në pijen e saj.

 

 

Video u postua në rrjetin social Twitter të mërkurën me paralajmërimin:

“Unë kurrë nuk do e kuptoj se si një djalë mund të jetë aq i keq dhe të ndjeje nevojën për të qenë një grabitqar i tillë i neveritshëm. Zonja kujdesuni per pijen tuaj!”

 

Përdoruesit e mediave sociale reaguan shpejt, duke shprehur tronditje dhe neveri. Megjithatë, disa po e etiketojnë videon si të rreme.

 

What do you think?

Written by admin

Këpucarët më të Mirë, që bënin Shollët me Xhufka dhe Këpucët me Proka me Hundë!

Themeluesi Shkodran i Skautizmit në Gjirokastër me Ekskursione në Malin e Gjerë e Çajup!