in

“Pse Po Bie Gjirokastra” – Reportazhi Rrënqethës i Marin Memës në Emisionin e Sotëm në Top Channel!

Cfare fshihet pas rreshqitjeve dhe erozionit ne qytetin e Gjirokastres?

 

Si po rrezikojne banoret e ketyre zonave? A eshte ky nje fenomen i izoluar? Banesat e vjetra monument kulture, banoret, historite, kalaja…

 

Mos humbisni videon e plote te investigimit te gazetarit Marin Mema në Emisionin Gjurmë Shqiptare në Top Channel:

 

What do you think?

Written by admin

KINEMAJA NË GJIROKASTËR – Cilat ishin Filmat e Parë që u Shfaqën dhe si Reagonte Salla me Skenat Erotike!

Nuri Kokalari – Gjirokastriti Enciklopedist, Ditarist dhe Kronikan i Rallë i Gjirokastrës!