in

Nje kujtim i bukur me kengetarin e te gjitha kohrave, Giannis Parios

Μου χεις κάνει την ζωή μου δύσκολη
Κι όμως σ´αγαπάω ακόμα πιο πολύ!

Këngëtari i të gjitha kohërave! Giannis Parios mbreti i këngës greke, i dhuroi dje publikut shqiptar një natë të paharrueshme dhe mua nje kujtim mbresëlënës mes thjeshtësisë dhe lartësisë së një legjende të muzikës!-shkruan Evis Fico ne faqen e saj ne fb.

What do you think?

Written by admin

Kush e ” pushtoi” sot Fushen e bekuar te Çajupit?

Me hidherim njoftojme se eshte ndare nga jeta inxhinieri i njohur gjirokastrit Isuf Kore.