in

Ja pse Zhyljen Varfaj dorehiqet nga detyra e komanduar e Kryetarit te Bashkise se Durresit

Ka ndodhur ne Durres.

Zhyljen Varfaj dorehiqet nga detyra e komanduar e Kryetarit te Bashkise se Durresit.

Kete detyre Ai e mori pas largimit te Valbona Sakos.

Njihuni me kerkesen e doreheqjes:

What do you think?

Written by Admini

“ Do hapemi me kujdes dhe jo njësoj” -Ja çfarë ka thënë Edi Rama për Gjirokastrën, Krujën dhe rrethet e tjera

Kujtesë/ “Ja si ishim dikur, në fotografi me mësuesen tonë Feraset Kumbaro!”: