in

Ndahet nga jeta në moshën 88-vjeçare “Mjeshtri i Madh” i violinës Hetem Qerimaj

Eshte ndare nga jeta në moshën 88-vjeçare “Mjeshtri i Madh” i violinës Hetem Qerimaj.

gjirokastraonline i shpreh ngushëllimet e sinqerta familjes dhe të afërmve, miqve e shokëve dhe të gjithë dashamirësve të artit Shqiptar.

What do you think?

Written by admin

Lajm i hidhur nga Kanadaja e larget: Eshte ndare nga jeta gjirokastriti fisnik Demir Kumbaro!

Fytyra e saj ishte shembelltyra e gjalle e skulpturave antike greke