in

Moti, Gjirokastër, 23janar 2021:Ditë shiu,nuk fryn erë por bën ftohtë!

Gjirokastër, e shtunë më 23 janar 2021, 7.18′,8°Celsius në ballkon!
Ditë të shiu me mundësi 99%.
Nuk fryn erë,por bën ftohtë!
Ditë të mbarë dhe të suksesshme për Ju MIQTË e MI! Fundjavë të këndshme!

What do you think?

Written by admin

Presidenti Ilir Meta nderon me titullin e Larte MJESHTER I MADH kengetarin e mirenjohur gjirokastrit Petrit Lulo

Sot urojme per ditelindjen Dhimiter Anagnostin, “Artist i Popullit” dhe “Nderi i Kombit”