in

Mirënjohje për Profesorin e njohur gjirokastrit Tritan Kalo, hero i kohës“Covidiane”

Profesori i njohur Tritan Kalo per punen e madhe qe ka bere ne vazhdimesi po vecanerisht tani ne perballje me Covid19 se bashku me personelin e infektivit ka marre mijera falenderime dhe mirenjohje nga qytetaret ne mbare vendin dhe pacientet qe kane ndjere nga afer ndihmen dhe kujdesin per t`u sheruar nga virusi.

Ai eshte falenderuar per punen me perkushtim ne sherbim te njerezve edhe nga Ministrja e Shendetesise Ogerta Manastirliu:

What do you think?

Written by Admini

“Do më japësh një dhangë?”

Kujtesë/ Zanatçinjtë që ngritën Kooperativën e Parë të Artizanatit në vitin 1950 në Gjirokastër