in

Lunxhotet me kostumet më të bukura në botë hedhin vallen e rende lunxhe…

Keto zonjushe te bukura lunxhote ishin dje dhe sot pjese e Divanit Lunxhot.

Ato kenduan e hoqen valle te tradites, si dikur nuset e lunxhit me kësule dhe flori ne balle.

Ashtu dhe keto sot me kostumet hijerenda, qe aq bukur shprehet per to, kostumet dhe bukurite e Lunxhit, biznesmeni i njohur lunxhot Kiço Noti:

What do you think?

Written by admin

Njihuni me gjirokastritët që hapën rostiçerinë e parë private pas 90-tës në Qafën e Pazarit!

Kjo rrugë me emër të çuditshëm. Di njeri historinë e saj?