in

Luftetari ne rrugen e fitoreve te njepasnjeshme. Rezultati ne Memaliaj!

Luftetari ne rrugen e fitoreve te njepasnjeshme.
Me fitore e mbylli dhe kete te diel ne Memaliaj, me skuadren e ketij qyteti.

Rezultati:

2 Luftetari – 0 ekipi i Memaliajt.

Per Luftetarin kane shenuar: Rafael dhe Kolonja.

Kjo fitore vjen pas tre te tillave me ekipe te tjera duke shenuar keshtu fitoren e katert radhazi cka flet se ekipi eshte ne rruge te mbare.

Ju lumte djemeve te Luftetarit! Perpara per ndeshjet dhe fitoret e ardhshme!

What do you think?

Written by admin

Arkile Llapa/ Kujtime dhe foto per 50 vjetorin e matures 1972 ne shkollen e mesme Asim Zeneli te Gjirokastres

Dy ngjarje bashke:Muze dhe liber per Mukajt dhe Papavangjelajt e Gjirokastres