in

Luftëtari Fiton ndaj Lushnjës, Shënojnë dy yjet Abazaj dhe Bregu (video)

Luftëtari ka mposhtur Lushnjën 2-0, duke shënuar nga një gol në çdo pjesë, me Abazajn në të parën dhe Bregun në kohën shtesë. Skuadra e trajnerit Hasan Lika ka vuajtur jo pak, ndërkohë që janë anuluar edhe dy gola për gjirokastritët.

 

What do you think?

Written by admin

Ndahet nga Jeta Presidenti i Nderit i Federatës Panshqiptare të Amerikës “VATRA”, Agim Karagjozi!

I gjithë Prilli Pushim – Sot 1 Prill Dita e Gënjeshtrave & Dita Botërore e Zogjve, por a e dini sa Ditë të tjera Ndërkombëtare ka gjatë Prillit?