in

Lajmi i Fundit/ Digjet Një Fabrikë e Prodhimit të Dyshekëve në Rrugën Nacionale Kavajë-Rrogozhinë

Digjet nje fabrike e prodhimit të dyshekëve.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:10 .

Ja njoftimi i policisë:

Rreth orës 19:10 në rrugën nacionale Kavajë-Rrogozhinë fabrika në administrim të shtetasit Gj. K, është përfshirë nga flakët, ku si pasojë ka veç dëme materiale.

Policia dhe shërbimi i zjarrfikëses kanë shkuar menjëherë në vendngjarje.

Paraprakisht dyshohet se zjarri është aksidental.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

What do you think?

Written by Admini

Nga historiku i Krijimit te ” Shoqates Lunxhëria”!

Këtë Lajm Duhet ta Lexojnë të Gjithë Prindërit