in

Lajm Surprizues – Lojtari i Luftëtarit në Kombëtare! Kristian Panuci përzgjedh Kristal Abazaj për ndeshjen me Norvegjinë!

Kristal Abazaj eshte perzgjedhur nga traineri i perfaqesueses tone Kristian Panuci!

 

KRISTAL ABAZAJ NE KOMBETARE KRISTIAN PANUCI LUFTETARI GJIROKASTRA ONLINE

Lojtari i Luftetarit Kristal Abazaj eshte dalluar shume kete sezon dhe per kete ka marre edhe cmime:

 

What do you think?

Written by admin

Finlanda – Vendi më i Lumtur në Botë sipas OKB! Ja Arësyet që bëjnë të Lumtur edhe Emigrantët Shqiptarë!

Peshkimi/ Sporti i pëlqyer edhe nga aktorët e Gjirokastres. Regjisorët Dhimo Dhima, Bernard Kokalari e të tjerë në gjuetine e peshkut…