in

Kiço Noti fjale prekese per mikun e tij Edi Peshen: Per ne shoket miqte e tu Ti nuk ishe vetem nje intelektual i shkelqyer…

Lunxhoti Kiço Noti shprehet me fjale prekese e me pikellim te thelle per ndarjen nga jeta te mikut te tij te shtrenjte:

Edi Pesha o djale i mire, perse ike, perse u tregove i pa meshirshem per bashkshorten, per Djalin, per Vajzen, per gjithe te dashurit e tu.Per ne shoket miqte e tu ti nuk ishe vetem nje intelektual i shkelqyer shteteror por edhe nje perfaqesus i firmes Lunxheria per zonen e jugut, vullnetar human i pa kuresyer.Kush do me marri ne telefon mua Kico Notin me prit se erdha ne Tirane te qajem hallet. Edi Pesha jo ti nuk ke vdekur do rrosh ne Zemrat e te gjithve.

Edi Pesha u prehsh ne paqe!

Familja jote eshte e lutur te pranoj ngushellimet e Kico Notit Lunxheria!

What do you think?

Written by admin

Blendi Gonxhja:I rrallë sepse drejtoje me përulësi, i saktë sepse mendoje me qetësi, pozitiv, diellor, njerëzor, artist, kryeqytetar!

Gentian Mullai kafe me policin shembullor, poet i lexuar dhe model i admiruar