in

Ju kujtohen karamelet Zana? Veme bast qe keto karamelet e tjera i keni harruar

Karamelet Zana gjithmone kujtohen per shijen e tyre te pakrahasuar, por jane edhe nje lloj karamele tjeter qe kane qene aq shume te pelqyera dhe nuk mungonin ne servirjen qe i benin nuset e shtepise miqve qe vinin per urim. Ato jane karamelet Mira. Disa shprehen se u pelqenin me shume se Zanat. Kane pasur shijen e qumeshtit Panda dhe ndonjehere i mbanim te futura ne faqet e librave.
Po juve cilat karamele pelqenit me shume?

What do you think?

Written by admin

Njihuni me fituesin nga Gjirokastra te konkursit Mbro $ Promovo

Gentian Mullai: Këtu ku nisa rrugëtimin tim…