in

Gatim nga gjirokastritia Refo Karagjozi:Çomlek me lepur ne furre

Ja si e ka pergatitur gjirokastritia Refo Karagjozi kete gatim qe ajo e ka quajtur

Çomlek me lepur ne furre

Perberesite:

Qep,domate,1 patate,1 spec,hudhra,piper te zi ,pak spec djeges,majdanos,rigon 3 -4 fleta dafine dhe mishin ose lepur si ne rastin tim

Gatimi:

I skuq te gjitha me radhe ne tenxhere i zien pergjysem pa i hedh ne tave i vendos ne furre.

What do you think?

Written by admin

Kujtojme SIFE ALBANIA(Students In Free Enterprise) ku studentet e ekonomikut te universitetit te Gjirokastres u vleresuan me çimin “Spirit Award”

Liliana Kaçi:Ishim shumë mirë të pregatitur për universitetet dhe po aq me mburrje ” Asim Zenelas”