in

Fabrika e Vajit te Ullirit “Tre Miqte”, ku me garanci, cilesi, dhe cmimin me te mire bleni per gjithe vitin!

Keni menduar te siguroni per gjithe vitin vajin e ullirit, ne sasi dhe cilesi te larte?

Nxitoni tek fabrika e prodhimit te vajit te ullirit “Tre miqte“ ne Ndroq vetem disa km larg Tiranes.

Nese nuk keni mjet, ju shume mire mund te udhetoni me autobuzet e linjes duke paguar vetem nje bilete urbani. Stacioni per ne fshatin Ndroq ndodhet ne krahun e djathte te rruges se Kavajes prane Qendres Shendetesore nr 9.

Fabrika “Tre miqte” eshte nga me te mirat e zones, me aktivitet disa vjecar, pjesemarrese dhe e vleresuar ne panaire kombetare. Vaji eshte prodhim i varieteteve tipike te ullinjve te zones, i garantuar per cilesi dhe i shendetshem me cmim shume te aresyeshem!

Ne kete fabrike, ullinjte i gjeni edhe te konservuara me vaj ulliri me vlera te larta ushqyese dhe kurative.

Sherbehet ne cdo kohe po ju mund te telefoni dhe ne numrin: 0682073144

What do you think?

Written by admin

Foto Xhai figure e njohur e sportit dhe arsimit ne Gjirokaster

Odise Kote: Ja pse tani punet e Skulptorit te Popullit Gori Kostaqi ngjajnë krejt ndryshe…